RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, że Administratorem danych osobowych jest EC-SERVICE sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gródku, ul. Hoffmana 4, NIP 5592043080, REGON 361727691, KRS 0000561821.

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych Administratorzy wspólnie wyznaczyli punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f RODO, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oraz  z następujących celach:

– zawarcia i wykonania umowy sprzedaży bądź umowy o świadczenie usług,
– finansowo-księgowych,
– marketingowych.

Dane mogą być udostępnianie naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

Osobie udostępniającej swoje dane osobowe, w związku z przetwarzaniem danych przez Administratora, przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia danych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jest warunkiem skutecznego zawarcia i wykonania umowy.


Dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres 10 lat od dnia wyrażenia zgody na ich przetwarzanie. Administrator nie ma zamiaru przekazywania danych do państwa trzeciego.